حوزه فعالیت های امور مهندسی و اتوماسیون

این گروه که یکی از عضو های فعال شرکت نیک اندیشان می باشد، با بهره گیری از پرسنل متخصص وظیفه اجرا و راه اندازی سیستم اتوماسیون پستها با برندهای مختلف GE، ZIV، ABB، Siemens را بر عهده دارد. این گروه دارای آزمایشگاه تخصصی سیستم اتوماسیون بوده که مجهز به کلیه لوازم و تجهیزات لازم در خصوص هر گونه تست حفاظت، کنترل و انجام مراحل مهندسی سیستم، سمیلاتور و ... می باشد.

علاوه بر اجرای پروژه های اتوماسیون پست، از دیگر فعالیت های عمده این گروه مطالعه و بررسی نیازها و استاندارد های مورد نیاز جهت تست و بکارگیری سیستم های اتوماسیون می باشد. از اهدافی که در این گروه تعریف شده، امکان سنجی و برپایی آزمایشگاه های مرجع جهت تست قابلیت های سیستم های اتوماسیون و نرم افزار های مربوطه می باشد.  

این مهم تا بدانجا پیش رفته که این گروه با اتکا به تجربه و دانش تخصصی آمادگی انجام تست های لازم جهت تایید صحت عملکرد (FAT) و بررسی قابلیتهای سیستم های اتوماسیون پست رایج در کشور برای دیگر پیمانکاران را نیز دارا می باشد.

  

 

 

درباره نیک اندیشان

شرکت نیک اندیشان به عنوان عضوی از مجموعه شرکای تجاری گروه مهام شرق ضمن به عهده داشتن مسئولیت فعالیت های زیر به طور مستقل نیز در بازار هدف فعالیت می نماید:  -طراحی، تامین کالا و اجرای اتوماسیون صنعتی در صنایع مختلف (نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد و ....)  -طراحی، تامین کالا و اجرای اتوماسیون نیروگاه ها، پست های فشار قوی (DCS) و شبکه های توزیع برق  -احداث شبکه های توزیع برق بصورت کلید در دست -طراحی و تامین کالا و اجرای پروژه های انرژی های تجدید پذیر -تامین تجهیزات صنایع ریلی و قطار شهری  -طراحی، اجرا و راه اندازی سیستم های تله متری و اسکادا

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت نیک اندیشان انرژی واثق شرق محفوظ می باشد.